به همت خیرین مدرسه‌ساز؛

آغاز عملیات اجرایی مدرسه ۶ کلاسه در شهرستان قاین

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰ کد : ۷۵۲۰ خراسان جنوبی
عملیات اجرایی مدرسه شش کلاسه خیری شهرک اسلامیه در شهرستان قاین آغاز شد.
آغاز عملیات اجرایی مدرسه ۶ کلاسه در شهرستان قاین

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی، عملیات اجرایی مدرسه شش کلاسه خیری شهرک اسلامیه در شهرستان قاین با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین شهرستانی در روستای شهرک اسلامیه برگزار شد.

محمود چاوشان در مراسم کلنگ زنی مدرسه شش کلاسه روستای شهرک اسلامیه قاین گفت: این مدرسه با زیربنای 425 متر مربع ساختمان آموزشی، در زمینی بالغ بر 2500 متر مربع و با اعتباری در حدود سه میلیارد تومان که مقرر است 30 درصد هزینه های ساخت این بنای آموزشی توسط جمعی از خیرین بومی و اعضای شورای و دهیاری روستا تامین شود احداث خواهد شد.

وی ضمن تشکر از «موسی عیسی زاده» نماینده خیرین روستا خاطر نشان نمود: علاوه بر تامین بخشی از اعتبار ساخت مدرسه اهداء 2500 متر مربع زمین مناسب برای ساخت بنای آموزشی فوق الذکر از خدمات شایسته این عزیز بزرگوار و دیگر اعضای محترم شورا و دهیاری روستا بوده که جای تقدیر و تشکر فراوان را خواهد داشت.

مدیرکل نوسازی مدارس مشارکت خیرین مدرسه ساز در بالغ بر 97 درصد پروژه های بهره برداری شده در سال 99 را نشان از توجه به امر تحصیل و پیشرفت دانش آموزان این خطه از ایران اسلامی توسط عزیزان نیک اندیش دانست که امید است با فراهم نمودن زمینه رشد دانش آموزان شاهد سازندگی بیش از پیش ایران اسلامی باشیم.


نظر شما :