در نشست با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی صورت گرفت

گزارش اعتباری پروژهای عمرانی آموزشی خراسان شمالی

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۵ کد : ۷۵۳۳ خراسان جنوبی
گزارش اعتباری پروژهای عمرانی آموزشی استان در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی ارائه شد.
گزارش اعتباری پروژهای عمرانی آموزشی خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی چاوشان مدیر کل و زینلی سرپرست معاونت پشتیبانی نوسازی مدارس در دیدار با پور عیسی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان جنوبی گزارشی از وضعیت اعتباری پروژهای عمرانی آموزشی استان را ارائه نموده و از توجه ویژه ایشان به توسعه فضاهای آموزشی در استان تشکر نمود.

مدیر کل نوسازی مدارس از رشد صد درصدی تعهدات خیری در پروژه های آموزشی خبر داد و افزود: مشارکت خیرین مدرسه ساز در ۹۷ درصد از پروژه های بهره برداری شده در سال ۹۹ نشان از توجه عزیزان خیر در پیشبرد اهداف آموزشی می باشد.

چاوشان تزریق نیروی مشاور در طرح های عمرانی آموزشی و تخصیص اعتبار در این خصوص را از جمله اقدامات شاخص رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دانست و خاطر نشان نمود: بی شک حضور و تجربه نیروی فنی بعنوان مشاور در کنار نیروهای اداره کل نوسازی مدارس کمک شایان توجهی در پیشبرد اهد اف سازمانی می نماید.

علیرضا زینلی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی نوسازی مدارس خراسان جنوبی نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت اعتبارات هزینه ای و وضعیت منابع انسانی از توجه ویژه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تشکر نمود.


نظر شما :