مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان خبرداد:

جمع آوری بیش از ۲۰۰ کلاس درس سنگی در استان

۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۱ کد : ۷۶۵۸ خوزستان
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با بیان اینکه قرار است مدارس سنگی استان در مدت سه سال جمع‌آوری شوند، گفت: جمع‌آوری مدارس سنگی پیش از این جسته و گریخته انجام می‌شد اما از سال گذشته به صورت جدی و با سرعت بیشتری آغاز شده است.
جمع آوری بیش از ۲۰۰ کلاس درس سنگی در استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان ، علی قربانی مدیرکل در خصوص آخرین وضعیت جمع‌آوری مدارس سنگی استان، اظهار کرد: جمع‌آوری مدارس سنگی پیش از این جسته و گریخته انجام می‌شد اما از سال گذشته به صورت جدی و با سرعت بیشتری آغاز شده است.

قربانی افزود: از حدود هزار کلاس سنگی که در استان وجود دارد، تاکنون بیش از ۲۰۰ کلاس اجرایی شده‌اند. البته این اجرایی شدن در مراحل مختلف است، برخی در مرحله مناقصه و بسیاری از آن‌ها تکمیل شده‌اند.

وی با بیان اینکه جمع‌آوری مدارس سنگی سه کلاسه در اولویت و هدف اصلی ما است، گفت: این مدارس حدود ۳۰۰ مدرسه بوده‌اند و امیدواریم حداقل ۷۰ درصد مدارس سنگی سه کلاسه را تا مهرماه آینده به پایان برسانیم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان بیان کرد: با ابلاغ اعتبارات سال ۱۴۰۰، جمع‌آوری مدارس سه تا شش کلاسه را آغاز خواهیم کرد. در مجموع قرار است مدارس سنگی استان در حدود سه سال جمع‌آوری شوند و خوشبختانه تاکنون پیشرفت خوبی داشته‌ایم.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس خوزستان


نظر شما :