تکریم از خیرین مدرسه ساز شهرستان فردوس

۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۲ کد : ۷۷۲۶ خراسان جنوبی
مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی به‌همراه فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردوس از خیرین مدرسه ساز این شهرستان در آستانه فرارسیدن ولادت امام حسن مجتبی ع و روز اکرام و تکریم خیرین قدردانی کرد.
تکریم از خیرین مدرسه ساز شهرستان فردوس

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان خراسان جنوبی، محمود چاوشان مدیرکل نوسازی مدارس استان به همراه حلاج مقدم فرماندار شهرستان فردوس، ناظری مدیر آموزش و پرورش، معراجی رئیس مجمع خیرین همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) و روز تکریم خیرین ضمن دیدار با تنی چند از خیرین مدرسه ساز این شهرستان از مشارکت و اقدامات خیرین قدردانی کردند.

مدیر کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی ضمن تقدیر از اقدام خداپسندانه نیک اندیشان گفت: امروز شاهد ساخت مدارس متعددی هستیم که به همت خیرین و با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان به مرحله بهره‌برداری می‌رسد به طوری‌که ۹۷ درصد مدارس در دست احداث سال ۹۹ به صورت خیرساز بوده است.

وی تصریح کرد: امسال در راستای تکریم از خیرین با توجه به عدم شرایط برگزاری جشنواره های خیری، تصمیم گرفتیم که در مناسبت های مربوطه به صورت حضوری و با رعایت پرتکل های بهداشتی از همراهی این بزرگ مردان تقدیر نماییم.


نظر شما :