با همت خیرین مدرسه ساز ؛

تفاهم نامه احداث سه مدرسه در خوزستان منعقد شد

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۹ کد : ۷۸۲۱ خوزستان
تفاهم نامه احداث سه مدرسه با ۲۴ کلاس درس در خوزستان با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان منعقد شد.
تفاهم نامه احداث سه مدرسه در خوزستان منعقد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان، تفاهم نامه احداث سه مدرسه با ۲۴ کلاس درس در استان خوزستان روز جمعه ۲۴ اردیبهشت همزمان با عید سعید فطر و با حضور مدیر کل نوسازی مدارس و رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان خوزستان فی مابین اداره کل نوسازی مدارس خوزستان و خیرین نیک اندیش مدرسه ساز به امضا رسید.

مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان در این جلسه ضمن قدردانی از اقدامات خیرین در احداث فضاهای آموزشی اظهار داشت : با همت خیرین عزیز امروز سه تفاهم‌نامه در جهت رفع کمبود فضاهای آموزشی در شهرستان‌های رامهرمز ، گتوند و باوی منعقد شد تا بتوانیم در این روز مبارک عیدی زیبایی به هم استانی های عزیز بدهیم.

وی افزود: مشکلات اقتصادی و ویروس منحوس کرونا نتوانست مانع اهداف ما که ساخت مدرسه و بالا بردن سرانه فضای آموزشی در مناطق کم برخوردار و محروم استان است شود.

قربانی گفت : تفاهم نامه احداث یک هنرستان ۱۲ کلاسه با مساحت ۴ هزارمترمربع و زیربنای ۲ هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال با مشارکت خیر نیک اندیش حشمت الله توکل در رامهرمز و احداث یک مدرسه ۶ کلاسه با زیربنای ۷۰۰ مترمربع در زمینی به مساحت هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال با مشارکت خیر نیکوکار رضا گیلانی در شهرک سلطانی گتوند منعقد شد. 

مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان در پایان گفت : همچنین تفاهم نامه احداث یک مدرسه ۶ کلاسه در روستای ام الغریب در شهرستان باوی با زیربنای ۶۰۰ مترمربع و مساحت هزارو ۱۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال توسط شرکت هیربد نیرو بسته شد.


نظر شما :