مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان خبر داد:

عملیات ساخت دبستان «شهید لیموچی» شهرستان ایذه آغاز شد

۰۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۵ کد : ۷۸۹۷ خوزستان
مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان گفت : عملیات ساخت دبستان سه کلاسه شهید لیموچی با مشارکت خیر نیک اندیش سرکار خانم رشاد در روستای گلزار شهرستان ایذه آغاز شد.
عملیات ساخت دبستان «شهید لیموچی» شهرستان ایذه آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان ، علی قربانی نسبت به اجرای فاز اول حذف مدارس سنگی  و احداث مدارس یک و سه کلاسه اظهار داشت : سال گذشته با هدف محرومیت زدایی دانش‌آموزان عشایر استان و ساخت فضاهای آموزشی ایمن و همچنین برقراری عدالت آموزشی نسبت به جمع آوری مدارس سنگی استان با روش‌های نوین و صنعتی سازی با اعتبارات دولتی و جذب مشارکت خیرین اقدام شد که در فاز اول تعداد ۴۱ پروژه با ۴۳ کلاس درس به بهره برداری رسید و ۱۴۰ پروژه دیگر نیز درحال اجرا می باشد. 

وی افزود : امسال در فاز دوم نیز ساخت مدارس سه تا شش کلاسه را در دستور کار داریم که امیدواریم همانند سال گذشته خیرین عزیز با حضور گسترده و مشارکت خود در حذف فضاهای خطرساز و ناایمن مسیر پیشرفت و آبادانی را برای کودکان و آینده سازان این مناطق فراهم کنند. 

مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان گفت : امروز در همین راستا عملیات ساخت دبستان سه کلاسه شهید لیموچی با زیربنای ۱۱۰ متر مربع با مشارکت خیر نیک اندیش سرکارخانم رشاد ( موسسه آبی آسمانی ) در روستای گلزار شهرستان ایذه آغاز شد.


نظر شما :