مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی بیان کرد:

۲۰ پروژه آموزشی در بیرجند فعال است

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۴ کد : ۷۹۱۰ خراسان جنوبی
مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی در جلسه شورای آموزش و پرورش بیجند گفت: ۲۰ پروژه آموزشی با ۹۵ کلاس درس در شهرستان بیرجند در دست اجراست.
۲۰ پروژه آموزشی در بیرجند فعال است

به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس خراسان جنوبی،محمود چاوشان مدیر کل به‌ همراه سرمدی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان از پروژهای علمی آموزشی در دست اجرای شهرستان بیرجند بازدید کردند.

مدیرکل نوسازی مدارس خراسن جنوبی  در این بازدید برعزم جدی این اداره کل در تکمیل فضاها و پروژه های آموزشی و پیگیری مسائل و مشکلات تا حصول نتیجه و افتتاح پروژه ها در اول مهر تاکید نمود .

وی پس از این بازدید در شورای آموزش و پرورش شهرستان بیرجند که با حضور ناصری، فرماندار شهرستان، واقعی مدیر کل آموزش و پرورش و سایر اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان بیرجند برگزار شد گزارش جامعی از پروژه های در دست اجرای شهرستان بیرجند ارائه نمود.

چاوشان گفت: هم‌اکنون بیست پروژه با 95 کلاس درس در سطح شهرستان در دست اجرا بوده که کلیه تلاش مجموعه نوسازی مدارس بهره برداری بالغ بر ۵۰ درصد پروژه های فوق در مهر ماه می باشد .

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بخش عظیمی از این پروژه ها در مهرشهر و شهرک های اقماری واقع شده و اعظم نیاز به فضاهای آموزشی نیز در این مناطق می باشد امید است با بهره برداری از این پروژه ها مشکلات موجود از این حیث مرتفع و استانداردهای لازم تامین شود.

مدیر کل نوسازی مدارس با بیان اینکه از 20 پروژه مذکور 19 پروژه با مشارکت خیرین مدرسه ساز در دست اجرا می باشد افزود: حضور و همراهی خیرین گرانقدر مایه دلگرمی و مباهات مجموعه نوسازی مدارس و جامعه آموزشی استان بوده که امید می رود با تحویل پروزه های با کیفیت و بموقع قدردان خدمات و از خود گذشتگی های این عزیزان باشیم.


نظر شما :