دیدار دکتر رخشانی‌مهر با خانواده زنده‌یاد «سیدمهدی میربد» مدیرکل فقید نوسازی مدارس اصفهان

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۸:۵۸ کد : ۷۹۴۱ اخبار برگزیده
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور در منزل زنده‌یاد «سیدمهدی میربد» مدیرکل فقید نوسازی مدارس استان اصفهان با خانواده مرحوم دیدار کرد.
دیدار دکتر رخشانی‌مهر با خانواده زنده‌یاد «سیدمهدی میربد» مدیرکل فقید نوسازی مدارس اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر با حضور در منزل مرحوم سیدمهدی میربد مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان و دیدار با خانواده درگذشت وی را به خانواده و بستگان و همکاران استان اصفهان تسلیت گفت.

 وی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم میربد و با ابراز تاسف و تاثر از درگذشت این همکار ارزنده، زنده یاد «میربد» را  مدیری پرکار، باهوش و خستگی‌ناپذیر با پشتکار مثال زدنی توصیف کرد که در مدت مسئولیت اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان منشاء اثرات و خدمات فراوانی در ساخت و توسعه فضاهای آموزشی این استان بودند.

رخشانی‌مهر با نقل خاطراتی از بازدیدهایی که از پروژه‌های آموزشی استان اصفهان به همراه مرحوم میربد داشتند از شوق و علاقه وی به کسب دانش و معلومات و استفاده از فرصت‌ها با سعی مضاعف خود گفت و ابراز امیدواری کرد فرزندان شایسته مرحوم سیدمهدی میربد بتوانند با تلاش و کسب علم موجبات خرسندی روان پدر مرحومشان را فراهم کرده و جای خالی او را پر کنند.

رخشانی‌مهر ضمن گرامیداشت یاد مرحوم حافظی رئیس فقید جامعه خیرین مدرسه‌ساز و مرحوم حیدری مدیرکل فقید نوسازی مدارس لرستان، ضایعه فقدان این جوانان توانمند و پرتلاش را بسیار سنگین و جبران ناپذیر در مجموعه نوسازی مدارس برشمرد و ضمن ابراز همدردی با خانواده و بازماندگان خاطرنشان کرد: خدمت به فرزندان و آینده سازان این مرز و بوم برای ایشان باقیات الصالحات خواهد بود.

فاطمه مهاجرانی معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های سازمان نوسازی مدارس کشور نیز با اظهار تسلیت و تعزیت به خانواده معزا گفت: این دنیا سرای گذر است و مرگ موجودی است که همه ما را احاطه می‌کند و اما از منظر دیگری مرگ امتداد زندگی است و اینکه این فرد، اینگونه نام نیک از خود برجا گذاشت و همه از وی به خوبی یاد می‌کنند خود نشانه زنده بودن ایشان در ذهن و یاد همگان است.

همچنین علی شهری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور نیز که رخشانی‌مهر را همراهی می‌کرد با تسلیت به همسر و خانواده داغدار میربد برای ایشان صبر و برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه حق آرزو کرد.

در ادامه رخشانی‌مهر و همراهان با حضور بر سر مزار زنده‌یاد «سیدمهدی میربد» با قرائت فاتحه  از خداوند متعال برای وی طلب آمرزش و آرامش کردند.

 گفتنی است؛ مدیران کل نوسازی مدارس یزد و چهارمحال بختیاری، مدیرکل آموزش و پرورش و رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان نیز معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور را همراهی کردند.


نظر شما :