رخشانی مهر در پیامی به مناسبت ۱۲ تیر؛

نقاب از چهره پلید حقوق بشر آمریکایی برداشته شده است

۱۲ تیر ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۲ کد : ۸۰۹۶ اخبار مهم
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در پیامی به مناسبت ۱۲ تیر، سالروز سقوط هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریکایی با محکوم کردن این جنایت گفت: امروز نقاب از چهره پلید حقوق بشر آمریکایی برداشته شده است.
نقاب از چهره پلید حقوق بشر آمریکایی برداشته شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر درسالروز فاجعه سقوط هواپیمای مسافربری کشورمان به دست ایادی آمریکا پیامی صادر کرد. متن پیام در زیر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوازدهم تیر ماه سال 1367 یادآور یکی از هولناک‌ترین جنایات در تاریخ بشریت است که سردمداران کاخ سفید وعاملان ستم پیشه آنها رقم زدند و منجر به شهادت 290 کبوتر خونین بال ازجمله 66 کودک شد و آبروی نداشته آمریکا را در دنیا به باد داد.

در این روز بود که هواپیمای مسافربری کشورمان که فرودگاه بندرعباس را به مقصد دبی ترک کرده بود اندکی پس از پرواز مورد اصابت موشک ناو آمریکایی وینسنس قرار گرفت و پهنه نیلگون خلیج فارس از خون مسافران بیگناه سرخ شد و زخمی عمیق برجان هموطنان نهاد.

آمریکا این شیطان بزرگ نه تنها به دلیل این جنایت هولناک و گرفتن حق حیات از زنان، کودکان و افراد غیرنظامی عذر خواهی نکرد بلکه وقیحانه و بی شرمانه با اعطای نشان لیاقت به ویلیام راجرز فرمانده ناو وینسنس، نشان داد این حمله ددمنشانه مورد حمایت هیات حاکمه و کاخ سفید است.

امروز، روز برداشتن نقاب از چهره پلید و ستمکار مدعی حقوق بشر است که دستانش در سراسر دنیا به خون انسان های بیگناه آلوده است و حقوق بشر را ابزاری برای سلطه و توجیه جنایات ضدانسانی خود کرده است. اما دیگر ملت ها بیدار شده اند و آزادگان سراسر جهان در برابر این نمایش متعفن فریب نمی خورند و حقیقت بر همگان عیان شده است.
اکنون در سی و سومین سالروز این واقعه فراموش نشدنی،  ضمن محکوم نمودن این جنایت وحشیانه ، یاد و خاطره 298  انسان بی‌گناه و مظلوم را گرامی می‌داریم و تاکید می کنیم سردمداران استکبارجهانی وآمریکای جهانخوار بزرگترین جنایت های بشری را رقم زده اند که باید محاکمه شوند و  صلاحیت ادعا در مورد حقوق انسان ها را ندارد.

مهراله رخشانی‎‌مهر

معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور


نظر شما :