معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور:

نیروی انسانی به عنوان سرمایه سازمان باید به بهترین روش حفظ شده و ارتقا یابد

۱۶ تیر ۱۴۰۰ | ۲۲:۳۶ کد : ۸۱۲۳ اخبار مهم
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور در رشت عنوان نمود: نیروی انسانی به عنوان سرمایه سازمان باید به بهترین روش حفظ و نگه داری شده و ارتقا یابد.
نیروی انسانی به عنوان سرمایه سازمان باید به بهترین روش حفظ شده و ارتقا یابد

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، علی شهری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور طی سفریک روزه به استان گیلان با حضور در اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، ضمن بازدید از واحدهای مختلف و دیدار با کارکنان در جلسه شورای معاونان این اداره کل حضور یافت.

شهری در جلسه شورای معاونین ضمن ابراز خرسندی از دیدار با همکاران اظهار داشت:  مدرسه سازی امری مقدس و فرهنگی ارزشمند و ماندگاراست، خدا را باید شاکر باشیم که مدرسه سازیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور در ادامه با اشاره به نیروی انسانی و حفظ و نگهداشت آنان در پیشبرد امور و اهداف سازمان، تصریح نمود: نیروی انسانی به عنوان سرمایه سازمان باید به بهترین روش حفظ و نگه داری شده و ارتقا یابد.

وی با بیان اینکه باید به بحث انگیزش و رفاه نیروی انسانی بصورت جدی پرداخته شود، افزود: سازمان نوسازی مدارس در این زمینه به ویژه در خصوص ورزش و در راستای تامین سلامت کارکنان گام های خوبی برداشته و برای آن برنامه ریزی کرده است.

شهری همچنین با تشریح اهمیت آموزش در پیشبرد اهداف سازمان و با اشاره به اینکه در دنیای در حال تغییر کنونی، آموزش در سازمانها به عنوان ضرورتی انکار ناپذیر پذیرفته شده، تاکید نمود: امیدوارم امکان آموزش‌های مناسب برای کارکنان در ادارات کل فراهم شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از خیرین مدرسه سازکه با فهم عمیق نسبت به ضرورت توسعه دانش و تولید اندیشه فرزندان به میدان آمده تا پرچم مدرسه سازی را برای همیشه برای اعتلای نظام مقدس اسلامی برافراشته نگه دارند، ابراز داشت: امیدوارم با تلاش های صورت گرفته شاهد تامین منابع مالی برای تکمیل پروژه های مشارکتی توسط دولت باشیم و باید این وضعیت مطلوب را حفظ کنیم.

 معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به اینکه خانواده بزرگ نوسازی مدارس همیشه پیشگام صرفه جویی بوده، اظهار داشت: اینبار هم انتظار داریم به جهت وضعیت خاص کشور در زمینه برق، بیش از پیش با صرفه جویی در مصرف برق بتوانیم به کشور عزیز خودمان کمک کرده و همراه با مردم باشیم.

دیدار با خانواده شهیدان امام پناهی و بازدید از پروژه ها

علی شهری همچنین در دیدار با خانواده معظم شهیدان امام پناهی در شهرستان فومن ضمن تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران، اظهار داشت: خانواده‌های معظم شهدا، سرمایه بزرگ اجتماعی و معنوی جامعه اسلامی ما هستند.

وی ضمن آرزوی سلامتی برای مادر شهیدان پناهی، تصریح نمود: حقیقتا حضور در جمع باصفای خانواده معزز شهدا، توفیقی بزرگ الهی است، مادر بزرگواری که سه فرزند خود را در راه خدا تقدیم و صبوری کرده است، یکی از عزیزترین بندگان در نزد خداوند متعال است.

همچنین پیش از ظهر امروز معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور به همراه  علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان از چند پروژه نیمه تمام و در حال احداث استان بازدید نموده و از نزدیک در جریان روند اجرایی این پروژه ها قرار گرفت.


نظر شما :