معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی در قزوین:

اعتماد خیرین سرمایه اصلی سازمان نوسازی مدارس کشور است

۲۵ تیر ۱۴۰۰ | ۰۰:۵۳ کد : ۸۱۷۵ اخبار مهم
علی شهری در جلسه شورای معاونین اداره کل نوسازی مدارس استان قزوین گفت: اعتماد خیرین سرمایه اصلی سازمان نوسازی مدارس کشور است که نباید به هیچ عنوان دچار تزلزل شود.
اعتماد خیرین سرمایه اصلی سازمان نوسازی مدارس کشور است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، علی شهری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی پس از بازدید از بخش های مختلف اداره کل نوسازی مدارس استان قزوین، در جلسه شورای معاونین این اداره کل هدف از سفر به استان قزوین را عرض خداقوت، شنیدن نقطه نظرات همکاران، انتقال مسائل و مشکلات مطروحه به مدیران سازمان، بررسی وضعیت اداری و پرسنلی استان و بازدید از روند اجرای پروژه ها برشمرد.

وی در ادامه بیان داشت: وجود نیروی انسانی توانمند، صمیمیت و همدلی کارکنان، ارتقاى رتبه در ارزیابی عملکرد دستگاه ها، کارگروه ماده ۱۸ و کارگروه مالی از نقاط قوت اداره کل نوسازی مدارس استان است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور، مطالبات بخشی از پیمانکاران پروژه های استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس و کمبود اعتبارات تکمیل پروژه های خیرین را از مشکلات اساسی استان برشمرد و افزود: نباید اعتماد خیرین که سرمایه اصلی سازمان است بخاطر کمبود منابع مالی و اعتبارات دچار تزلزل شود؛ لذا بدین منظور کارگروه تسهیل امور خیرین در سازمان با هدف رفع مشکل آنها تشکیل شده است.

 در ادامه این جلسه علی مناهی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور نیز که شهری را همراهی می کرد؛ در خصوص خدمات بیمه تکمیلی، بازنشستگی کارکنان در موعد مقرر و قانونی، هماهنگی ادارات کل با سازمان در خصوص جذب نیرو، انتصاب نیروها در پست های مدیریتی بر اساس سطح بندی گواهی هم تراز و برحسب شایستگی ها و به روز رسانی سامانه پرسنلی و تشکیلات اسمی و ساختاری توضیحات کاملی ارائه داد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور همچنین از پروژه در حال ساخت اتباع خارجی در شهر اقبالیه بازدید به عمل آورده و روند اجرا و پیشرفت کار را بررسی کرد.

کلید واژه ها: معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی


نظر شما :