پیام رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به مناسبت سالروز عملیات مرصاد

۰۵ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۳ کد : ۸۲۲۶ اخبار برگزیده
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در پیامی به مناسبت پنجم مردادماه سالروز عملیات مرصاد، پیروزی رزمندگان کشور در این عملیات را امداد خداوند برشمرد و بر حفظ وحدت و انسجام نیروهای کشور تاکید کرد.
پیام رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به مناسبت سالروز عملیات مرصاد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر درسالروز پیروزی عملیات مرصاد  پیامی صادر کرد. متن پیام در زیر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم


«إِنَّ رَبَّکَ لَبِالمِرصادِ»
به یقین پروردگار تو در کمینگاه (ستمگران) است

پنجم مردادماه یاد آور سالروز پیروزی عملیات غرور انگیز مرصاد است که با یاری خداوند متعال و دلاور مردی رزمندگان ارتش اسلام آخرین حربه و توطئه استکبار برای شکست ایران اسلامی پس از هشت سال دفاع مقدس به مسلخ رفت و خفت و ذلت دیگری برای دشمنان این آب و خاک به بار آورد.

دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گمان باطل کردند که می توانند با این مکر و دسیسه از طریق گروهک خود فروخته و تروریستی منافقین موجبات نابودی نظام و انقلاب اسلامی را فراهم سازند. این گروهک مزدور و بزدل که در طول جنگ نقش ستون پنجم و اهرم فشار بر جمهوری اسلامی را ایفا کرده بودند و دست های پلیدشان به خون بیگناهان بسیاری آلوده شده است این بار نیز بازیچه دست ایادی استکبار شدند ولی با مدد پروردگار و جانفشانی های غیورمردان وطن به غروب و افول ابدی رفتند.

پیروزی سپاه اسلام در این عملیات دست انتقام خداوند بود که دشمنان ومنافقین را در کمینگاه به زانو در آورد و تار و پودشان را در هم پیچید که بدانند  کوچکترین تعدی به این سرزمین نابودی متجاوز را درپی دارد.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه مرصاد، سالروز پیروزی این عملیات را به تمام رزمندگان و دلاورمردان دفاع از میهن و ملت بزرگ ایران تبریک عرض نموده و بر حفظ وحدت و انسجام تمام نیروهای کشور در پاسداری از تمامیت ارضی و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی تاکید می کنیم.

مهراله رخشانی مهر
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور

کلید واژه ها: رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور


نظر شما :