۶ فضای آموزشی در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید

۱۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۲۰:۴۷ کد : ۸۲۵۶ کهگیلویه و بویراحمد
۶ فضای آموزشی با زیربنای پروژه ۸۵۰ متر مربع و صرف اعتباری بیش از ۴ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان بدر استان کهگیلویه و بویر احمد افتتاح شد.
۶ فضای آموزشی در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، آئین افتتاح ۶ فضای آموزشی در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مهاجرانی معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت ها و محمدعلی قورچی بیگی مدیرکل مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس و جمعی از مدیران کل استانی و شهرستانی برگزار شد.

پیروز کرمی مدیرکل نوسازی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه برگزاری این آئین با اشاره به اینکه کل زیربنای  این 6 پروژه ۸۵۰ متر مربع است، عنوان کرد: بیش از ۴ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان برای بهره برداری از این پروژه هزینه شده است.

وی، افزود: از مجموع اعتبار هزینه شده مبلغ ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان توسط هلدینگ میهن پرداخت شده و مابقی از محل اعتبارات ملی تامین شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد ساخت مدرسه ۳ کلاسه فرزندان میهن روستای محمدآباد لیشتر گچساران با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان، مدرسه ۳ کلاسه فرزندان میهن روستای چالموره باشت با اعتبار یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان، مدرسه ۲ کلاسه فرزندان میهن روستای دارنده دهدشت با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان، مدرسه ۳ کلاسه فرزندان میهن روستای پاکل اله رضا دهدشت با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان، مدرسه ۳ کلاسه فرزندان میهن روستای سرکورکی سپیدار بویراحمد با اعتبار یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان و مدرسه ۳ کلاسه فرزندان میهن روستای سر تنگ رواق با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان را از جمله این پروژه ها عنوان کرد.


نظر شما :