با مشارکت بنیاد برکت صورت گرفت؛

آغاز عملیات احداث ۸ مدرسه در اصلاندوز اردبیل

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۹ کد : ۸۴۸۴ اردبیل
احداث هشت مدرسه با مشارکت بنیاد برکت در شهرستان اصلاندوز با حضور مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل، امام جمعه و فرماندار اصلاندوز، مسئولان محلی و اهالی روستای قلنج کندی آغاز شد.
آغاز عملیات احداث ۸ مدرسه در اصلاندوز اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل، در این مراسم دولت لطفی مدیرکل نوسازی مدارس استان ضمن قدردانی از اقدام خیر خواهانه بنیاد برکت، گفت: همزمان با کلنگ مدرسه روستای قلنج کندی احداث 7 مدرسه دیگر در روستاهای علملو، تولکلو، گل تپه، حاج نصیر، کورلار، مقصودلو و شهید قاضی طباطبایی آغاز خواهد گردید.

وی افزود: حدود 75 میلیارد ریال برای این هشت مدرسه پیش بینی شده است که از هفته آینده عملیات اجرایی این پروژه‌ها شروع خواهد شد.

لطفی اظهار داشت: سال گذشته مبلغ 21 میلیارد ریال برای فضاهای آموزشی شهرستان اصلاندوز هزینه شده است و 32 میلیارد ریال دیگر برای پروژه‌های نیمه تمام شهرستان باید هزینه شود که بخش اعظم این اعتبارات ملی است و بخشی هم اعتبارات استانی است که از فرماندار محترم شهرستان تقاضا داریم در این مورد یاری‌گر ما باشد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان خاطرنشان کرد: کلیه مدارس سطح شهرستان از سیستم گرمایشی استاندارد بهره‌مند هستند و هیچ مدرسه‌ای که سیستم گرمایشی غیر استاندارد داشته باشد در سطح شهرستان نداریم. همچنین آمادگی داریم که مشکل سرویس‌های بهداشتی مدارس را که نیاز به احداث یا تعمیرات دارد مرتفع کنیم.

لطفی افزود: با همت بنیاد برکت که زیر نظر مقام معظم رهبری است، تعداد یک هزار مدرسه در مناطق کم برخوردار و محروم کشور احداث خواهد شد که تا کنون 100 مدرسه آن آغز به احداث شده است و از این 100 مدرسه 29 مدرسه در استان اردبیل احداث می شود.

عکس     

کلید واژه ها: نوسازی مدارس اردبیل


نظر شما :