با حضور مدیرکل نوسازی مدارس گیلان صورت گرفت؛

تجلیل از فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز

۲۹ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۶ کد : ۸۴۹۵ گیلان
فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان تجلیل شدند.
تجلیل از فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان، علی دقیق مدیرکل نوسازی مدارس استان در حاشیه برگزاری سومین جلسه شورای اقامه نماز اداره کل، با اهدای لوح تقدیر از فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز اداره کل تجلیل کرد.

وی در ابتدای این مراسم با بیان اهمیت نماز، تصریح نمود: نماز زیباترین نماد بندگی و عبودیت  و مهم‌ترین شاخصه انسان مؤمن است.

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان، تلاش در عرصه نورانی ترویج نماز را توفیق الهی دانست و افزود: شورای اقامه نماز باید بصورت جدی با برنامه مدون و جذاب به تعمیق و ترویج فرهنگ مقدس نماز بپردازد.

دقیق با بیان اینکه احداث و تجهیز نماز خانه های مدارس استان افتخاری است که این اداره کل متولی آن می باشد، تصریح نمود: تامین زیر ساخت های پرورشی به ویژه در حوزه تعمیق فرهنگ اقامه نماز جماعت مدارس یکی از اقدامات ماندگار همکارانم در اداره کل نوسازی مدارس می باشد.

وی با اشاره به کسب عنوان دستگاه استانی شایسته تقدیر در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نماز توسط اداره کل نوسازی مدارس گیلان، اذعان داشت: امیدوارم امسال با بررسی دقیق عملکرد این اداره کل در سامانه سجاده و با تقویت نقاط قوت، عاشقانه درحوزه توسعه و ترویج فرهنگ نماز تلاش نمائیم.


نظر شما :